Як відрізнити оригінальний Палач від підробки

Як один з найвідоміших препаратів від клопів, Палач разом з гарною репутацією вже встиг обзавестися і армією підробок, на яких намагаються заробити недобросовісні підприємці. Причому такі підробки можуть бути різних типів: від повних копій з незрозумілим вмістом у флаконі, до, начебто, самостійних препаратів, в назві яких фігурує слово «Палач», тобто, по суті, контрафакту.

Наприклад, на цьому фото зображений оригінал:

Кат, перевірений в випробуваннях на клопа і тарганів.

А тут — підробка:

Тут різниця ще помітна, але подекуди її потрібно буквально вишукувати з лупою.

Купувати такі підробки небезпечно: вони можуть бути і марними, і тоді покупка і використання їх просто не допоможуть вивести клопів, або навіть більш токсичними, ніж оригінальний Палач, оскільки до складу їх можуть входити зовсім інші інсектициди.

Що ж зробити, щоб випадково не придбати таку підробку? Ось три необхідні умови:

 • Необхідно знати, як виглядає оригінальний Палач і який захист від фальсифікації у нього передбачено. Це дозволить відрізнити його навіть від препаратів-клонів в аналогічних флаконах та упаковках.
 • Потрібно знати, як виглядають ті фальсифікати, які вже є в продажу.
 • По-третє, слід купувати засіб у перевірених продавців, які співпрацюють безпосередньо з виробником.

Все це зовсім не складно. Давайте розберемося з кожним з цих умов.

Оригінальний Палач і підробки

Попередником Палача можна вважати німецький препарат Scharfrichter. Це слово, до речі, і перекладається з німецької, як «кат». Він виробляється в Німеччині з 1978 року і має там досить велику популярність. В Україні і Росії його іноді завозили в невеликих кількостях, але через високу ціну масового попиту на нього не було і постійного місця на полицях в магазинах він не отримав.

Один з

Scharfrichter, до речі, навіть на піку своєї популярності в 90-ті роки не був відомий вітчизняному споживачеві, як «Палач». Його називали по-різному, зважаючи на складну їх вимовляють назви. Іноді навіть говорили, що це «німецький Дихлофос», але, власне, Палачом його не йменували.

Багато років Scharfrichter взагалі був відсутній у продажу і в Росії, і в Україні. Його повторно почали завозити і просувати вже потім, на тлі зростання популярності вітчизняного Палача.

Цікаво, що і Scharfrichter активно підробляють. Сьогодні навіть не можна точно сказати, чи продається в Україні справжній німецький оригінал, або це препарат кустарного розливу, в тому числі розлитий в РФ.

Тут, як мінімум, немає російського тексту.

Складно сказати, цей препарат, або попередній, є оригінальним.

Абсолютно однозначно було те, що Scharfrichter був вельми ефективний від клопів. У його оригінальний склад входили Зета-циперметрин в кількості 20% і фентіон в кількості 30%. Зета-циперметрин тут призначений для знищення тарганів (їх найбільш ефективно труїти пиретроидами), а фентіон, як фосфорорганічна сполука, — для винищування саме клопів.

Коли через нестабільні і рідкісні поставки «німецького дихлофосу» на вітчизняний ринок з’явилася гостра потреба в потужному препараті конкретно від клопів, з’явився Палач — препарат на основі тільки фентіону. Спочатку він був розроблений і випущений в продаж, як альтернатива Scharfrichter, але в подальшому пройшов сертифікацію і — головне — випробування, які підтвердили його ефективність. При цьому засiб спочатку не створювалося з претензією на схожість з німецьким продуктом — його розфасовували в пластикові флакони оригінального виду, в абсолютно інших обсягах і з іншим дизайном етикетки.

Простіше кажучи, вітчизняний Палач запустили, як самостійний продукт, схожість з німецьким у якого було тільки в діючому компоненті.

За кілька років Палач, що називається, «злетів» на ринку за рахунок високої ефективності і досить доступної ціни. Якщо імпортний Scharfrichter був по-кишені не кожному «заводчику» клопів, то вітчизняний Палач може купити в необхідній кількості навіть студент зі стипендії або пенсіонер з пенсії.

Потім Палач пройшов низку випробувань на комахах, його перевірили багато авторитетних дослідників. Після цього, фактично, відпала актуальність з’ясування, який «Палач» був першим на ринку — німецький, або російський. Споживачеві важливо не це, а те, чи винищить конкретний засіб у нього клопів. Палач з цим завданням справляється на «ура», і тому він і став основним інсектицидним препаратом для знищення клопів.

На хвилі популярності вітчизняного Палача, до речі, в Росії намагалися реанімувати колишню славу Scharfrichter. Навіть зараз його продають в окремих інтернет-магазинах і будують його просування на тезі про те, що, мовляв, Scharfrichter — це оригінал, а Палач — підробка. Але навіть такий агресивний хід не допомагає, оскільки покупці знають, що Палач і дешевше, і, як мінімум, не менш ефективний.

Причому цікаво, що саме після реанімації у, начебто, німецького Scharfrichter з’явилося дублююче слово «Палач» в назві. Хід маркетологів зрозумілий — по-перше, виходить як-ніяк зіграти на схожості з уже відомою назвою, по-друге, якось вдається претендувати на лаври оригінального засобу.

Препарат той же, але можливість вибирати форму приваблює багатьох покупців.

Варіант Scharfrichter в ампулах.

Ми поки що залишимо осторонь з’ясування питання про те, чи є вітчизняний Палач копією Scharfrichter. У препаратів різний склад, різна упаковка, а на момент випуску та реєстрації Палача навіть назви засобів були різними. Але головне в іншому: Палач офіційно зареєстрований саме з такою назвою і має декларацію про відповідність. Чи є необхідні документи у Scharfrichter — невідомо. Як мінімум це означає, що Палач і Scharfrichter — це два різних інсектицидних продукту, жоден з яких не може претендувати на виняткову оригінальність.

А ось вже сам Палач почали підробляти, як тільки на нього з’явився стійкий попит. Спочатку з’явилися відверті фальсифікати з такою ж назвою, потім — більш акуратно створені контрафакту, в назві яких фігурує слово «Палач», але є різні доповнення — Екстра, Super — щоб формально не було претензій через подібностi. Ось лише кілька прикладів таких підробок:

 • Палач в червоній упаковці. Однозначна підробка навіть без спроби якось завуалювати назву.Ніякого відношення до оригінального Палау цей препарат не має.
 • Палач Екстра — контрафакт, в назві якого використовується слово «Палач», але склад якого зовсім інший. Діюча речовина Палач Екстра — циперметрин, і він може розглядатися тільки як засіб від тарганів, але не проти клопів.

Ще один однозначний контрафакт.

Іноді вважають, що Палач в прозорих, але не білих флаконах, також є підробкою. Це не завжди так: раніше оригінальний Палач випускався саме в напівпрозорих флаконах з наклейкою і білої кришкою, а потім вже на виробництві препарат почали розливати паралельно і в білі, і в прозорі флакони.

Однозначно можна сказати, що якщо на флаконах написано, що засіб вироблено в Німеччині — то це не оригінальний Палач. На флаконах з оригінальним препаратом зазначена адреса виробника в м. Митищі.

Наприклад, це — підозрілий препарат:

Курсив Times New Roman і вказівка ​​на Bayer вже бентежать ...

А це — оригінал з етикеткою застарілого зразка:

Таким Кат був в 2013-2014 роках.

А так сьогодні виглядає сам оригінальний Палач:

Сьогодні виробник продає оригінальний Кат в таких флаконах.

Саме він пройшов необхідну сертифікацію, саме він брав участь у випробуваннях, саме він вбиває постільних клопів за 8,5 хвилин при прямому обприскуванні, а тарганів — за 22 хвилини, саме він продовжує труїти клопів навіть через тиждень після висихання.

Ось відео з його випробуваннями на клопах:

Ось так саме цей Палач вбиває клопів після висихання:

А так — через тиждень після нанесення на поверхню:

Так він труїть тарганів:

Як з цими ж завданнями справляються підробки і інші «Палачi», невідомо. Тому щоб точно бути впевненими в засобі, купувати потрібно саме такі флакони.

На замітку

Також існує засіб для знищення колорадських жуків Палач Super. Не важливо, чи намагалися тут його виробники зіграти на схожості назв з оригінальним Палачем від клопів, чи ні, але цей препарат точно не підходить для боротьби с постільними клопами.

Нарешті, потрібно пам’ятати, що оригінальний Палач виробляється тільки у вигляді концентрованої рідкої емульсії. Всі «Палачи» у вигляді порошків, таблеток для розчинення, готових аерозолів — це точно не те засіб, ефективність якого перевірена та підтверджена.

Як відрізнити оригінальний Палач від підробок

Важливо пам’ятати, що флакон і етикетку на ньому при бажанні теж можна підробити. Але є речі, які підробити не можна і за якими точно можна визначити, що Палач оригінальний. Це:

 1. Вказівка ​​виробничих потужностей і контактів виробника на упаковці. Оригінальний Палач проводиться на потужностях ТОВ «Аліна Нова Проф» в Москві, на замовлення НТД ІП «Кодин Олександр Геннадійович», що працює в Митищах. Якщо на флаконі вказано інше, то бути впевненими в його оригінальності не можна.Всі координати і виробничої лінії, і регистранта вказані на етикетці.
 2. На флаконі повинна бути наклеєна кругла голографічна наклейка з вказівкою адреси сайту регистранта кошти клопов.net і його логотипом. Відсутність такої голограми чи інші дані на ній — це ознака підробки.Без такої голограми флакон точно купувати не варто.
 3. Флакони повинні бути упаковані по 5 або 10 штук в вакуумні пакети. Якщо ви купуєте менше 5 флаконів, їх відправляють без вакуумного пакета.

Також оригінальний Кат для оптовиків упаковують в пакети по 10 і по 40 флаконів.

За цими ознаками дуже швидко відсікаються практично всі підробки, як мінімум після придбання одного флакона.

У будь-якому випадку, якщо з купленим флаконом в руці все ще є якісь сумніви в його оригінальності, можна провести простий домашній тест: приготувати мінімальну кількість розчину, зловити 4-5 клопів або тарганів, посадити їх в чисту порожню банку і обприскати в ній препаратом. Якщо вони загинуть, можна зробити висновок про те, що засіб працює і їм можна труїти залишилися в приміщенні комах, не має значення, оригінал це, або контрафакт.

Яким Палач точно не буває

Робимо короткий висновок: оригінальний Палач — це рідкий препарат в маленьких білих флаконах на 6 мл, розфасований на Аліна Нова Проф в Москві і має на флаконі голографічну наклейку.

Палач точно не має таких якостей:

 1. Не виробляється у вигляді порошків або таблеток;
 2. Не фасується ніде, крім Аліна Нова Проф;
 3. Не має в назві додаткових слів — Екстра, Супер, Нео та інших;
 4. Не виробляється в червоних, чорних, прозорих флаконах.

Як буде працювати така підробка під Кат, не знає ніхто.

Якщо хоч одна з цих якостей у продукту перед вами є, з великою ймовірністю це не оригінальний Палач.

Де купити оригінальний Палач

Нарешті, головне: саме оригінальний Палач можна купити безпосередньо у виробника і у його офіційного представника в Україні. Тут вже точно не продаються підробки.

Зокрема, в Україні оригінальний Палач продається на сайті palach.com.ua і в магазині boozina.com. Саме цей Палач випробовувався в наведених вище експериментах, саме він показав виражені результати, саме його з обох магазинів відправляють покупцям в будь-яке місто України. Який Палач продається на різних дошках оголошень і у інших продавців — не відомо. Якщо у вас є бажання (і зайві гроші), можете заради інтересу порівняти Палач від офіційного представника і засіб від інших продавців. Якщо експериментувати і ризикувати купівлею підробки ви не хочете, то замовляйте оригінальний препарат і виводiть клопів з першого разу:

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 

Швидке замовлення Палача

© 2022 Палач - засіб від комах. Копіювання матеріалів сайту без активного посилання на джерело заборонено