Скільки флаконів Палача купити, щоб позбутися від клопів?

Купувати Палач для виведення клопів потрібно, виходячи з такого розрахунку:

  1. По 1 флакону на кожне спальне місце
  2. По 1 флакону на кожні 10 кв. метрів приміщення (в тому числі неповні)
  3. Якщо в приміщенні на підлозі постелений паркет або підлога дерев’яна, то ще по 1 флакону на кожні 10 квадратних метрів підлоги (в тому числі неповні).

Якщо клопів в приміщенні дуже багато і нові сліди їх укусів на тілі з’являються щодня, значить, зараження сильне і розраховану кількість флаконів потрібно множити на 1,5. Тобто в тій квартирі, в якій при нормальному зараженні буде достатньо 10 флаконів, при сильному зараженні потрібно вже 15 флаконів.

З цього препарату можна приготувати 5 літрів робочого розчину.

Стандартна кількість кошти, якого достатньо для обробки однокімнатної квартири при несильному зараженні

Для пояснення розрахунків розберемося на прикладах.

Приклад 1. Звичайна однокімнатна квартира площею 33 квадратних метра, в кімнаті якої знаходиться двоспальне ліжко або великий розкладний двоспальний диван. На підлозі лінолеум. Мешканці помічають на собі вранці сліди укусів клопів, іноді виявляють самих паразитів, але кількість комах, в загальному, незначне. В цьому випадку для знищення клопів потрібно купувати 6 флаконів Палача: 4 на площу квартири (33 = 10 + 10 + 10 + 3) і 2 флакони на спальні місця.

Якщо в цій же квартирі зараження дуже сильне, покусів на людях багато, а клопи неважко знайти в гніздах, влаштованих в дивані або за плінтусами, купувати потрібно 9-10 флаконів засобу.

Приклад 2. Приватний будинок з дерев’яними підлогами загальною площею 60 кв. м. В одній кімнаті знаходиться двоспальне ліжко, в іншій — великий розкладний двоспальний диван. В цьому випадку для виведення клопів знадобиться 16 флаконів засобу: 2 на ліжко, 2 на диван, 6 для обробки меблів, стін і плінтусів в будинку (з розрахунку на 60 кв. м.) i 6 для обробки дерев’яних підлог (з розрахунку на 60 кв. м.).

Якщо кількість флаконів розрахувати саме за цією формулою, а потім розвести їх водою по інструкції, вийде така кількість робочого розчину з потрібною концентрацією, якого вистачить для якісної обробки і знищення клопів у всіх місцях, в яких можуть знаходитися їх гнізда.

Читайте докладніше про те, як розводити Палач для знищення клопів …

Купувати чи засіб для всієї квартири, або тільки для кімнат, де сплять люди?

При розрахунку кількості Палача потрібно враховувати повну площу квартири, а не тільки площа тієї кімнати, в якій сплять люди.

Вважати, що клопи живуть тільки в кімнаті, де ночують люди — це помилка. Людям здається, що якщо клопи кусають їх, тільки коли вони сплять на дивані, значить, клопи живуть тільки в дивані або тільки в тій кімнаті, в якій знаходиться диван. Насправді гнізда клопів можуть перебувати в будь-якому місці квартири, а іноді навіть і за її межами. Але для того, щоб напитися крові, паразити будуть вночі добиратися до спальних місць і кусати тут людей — це абсолютно нормально для них.

Практика наших покупців показує, що труїти від клопів одну кімнату, але залишати необробленої іншу, в тому числі кухню або коридор, безглуздо. У більшості випадків люди, які замовляють Палач тільки для обробки однієї кімнати, через 3-4 дня виявляють, що клопи все одно їх кусають, хоч в спальні їх і не залишилося. В результаті їм доводиться докуповувати засіб і обробляти коридор, кухню і засклені лоджії.

Значно надійніше і ефективніше відразу обробити всю квартиру.

Чому немає сенсу купувати менше 5 флаконів Палача?

На практиці покупців Палача перевірено, що якщо в квартирі вже з’явилися клопи, для їх знищення немає сенсу купувати менше 5 флаконів засобу. Всі наші покупці, які купують 2-3 флакона, через тиждень замовляють засіб знову: вони бачать, як ефективно препарат вбиває паразитів, але виявляють, що такої малої кількості недостатньо для знищення клопів у всіх місцях, в яких вони ховаються.

Спроби економити при виведенні клопів найчастіше призводять до необхідності в повторних обробках.

У нормі Палач продається в таких вакуумних упаковках по 5 флаконів. Можна купувати і окремі флакони, але менше 5 флаконів купувати немає особливого сенсу.

До речі, поодинокі негативні відгуки про Палач приходять саме від покупців, які купляли 1-2 флакона і розраховували з ними витравити всіх клопів з приміщення. Очевидно, що це неможливо: або розчину з нормальною концентрацією діючої речовини не вистачить для обробки місць укриттів клопів, або розчин повинен бути дуже сильно розбавленим, через що він не подіє на паразитів.

Ми не рекомендуємо купувати для боротьби з клопами менше 5 флаконів Палача. Менші кількості можуть бути використані тільки для профілактичної обробки покупної меблів. Наприклад, ви купуєте диван або крісло і для спокою хочете обробити покупку інсектицидом, щоб виключити ймовірність зараження квартири, якщо в цих меблів виявилися поодинокі паразити. Для таких випадків дійсно можна використовувати 2-3 флакона Палача.

Якщо ж клопи вже оселилися в приміщенні і регулярно кусають, обробляти від них потрібно і спальні місця, і саму кімнату (або кілька кімнат), і коридор з кухнею. Для цього в будь-якому випадку знадобиться більше 5 флаконів.

Замовте Палач зараз і проведіть обробку від комах вже післязавтра (доставка 10 флаконів і більш по всій Україні безкоштовна)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 

Швидке замовлення Палача

© 2022 Палач - засіб від комах. Копіювання матеріалів сайту без активного посилання на джерело заборонено