Діюча речовина Палача

Діюча речовина препарата Палач — фентіон, високоефективний інсектицид з групи ФОС (фосфорорганічні сполуки). У чистому вигляді являє собою безбарвне масло з несильним запахом часнику, технічний фентіон зазвичай має жовтий або коричневий колір і сильний неприємний запах через додавання ароматизаторів.

Фентіон - щодо проста речовина, головну отруйну функцію якого виконує група з молекулою фосфору всередині.

Формула фентіон

Концентрація діючої речовини в Палачі — 27,5%. Крім нього до складу концентрату входить розчинник, ароматизатори, стабілізатор, антиоксидант, поверхнево-активні речовини (ПАР).

Концентрація в 27,5% дуже висока, використовувати препарат з нею для безпосереднього знищення комах нераціонально. Тому для приготування робочого розчину для дезінсекції концентрат розбавляється водою в різних пропорціях в залежності від виду комах і ступеня зараженості приміщення.

Наприклад, для виведення клопів в 1 літрі води розчиняються 2 флакона Палача при несильному зараженні і 3 флакона, якщо клопів в приміщенні занадто багато. Для винищення тарганів в 1 літрі води розчиняють 5 флаконів Палача.

Дізнайтеся докладніше, як розводити Палач від клопів і від тарганів …

При додаванні в воду коричнево-жовтий Кат призводить до помутніння її і утворює рідину молочно-білого кольору.

Робочий розчин Палача

У складі робочого розчину фентіон або потрапляє на покриви тіла комахи відразу при розпилюванні кошти (якщо комаха вдається окропити безпосередньо), або висихає на поверхні і формує тут невидимий людському оку шар з мікроскопічно малих частинок. Надалі, коли клоп, тарган або мураха пробіжить по такому шару, частинки прилипнуть до його лапок або черевця і поступово (протягом декількох хвилин) фентіон проникне крізь хітиновий покрив, потрапить в гемолімфу і почне діяти.

Як фентіон діє на членистоногих

Після потрапляння в гемолімфу (субстанцію, що виконує функції крові у комах) фентіон разом з нею досягає нервових гангліїв і блокує тут активність ферменту холінестерази. Цей фермент відповідає за те, щоб після передачі нервового імпульсу по ганглію розщепити ацетилхолін — речовина, що викликає збудження нерва. Як тільки фентіон блокує холіноестеразу, збудження нервових гангліїв у комахи стають тривалими і не завершуються. Це призводить до наростаючого порушення, паралічу і смерті.

Час, за яке фентіон призведе до смерті комахи, залежить від кількості речовини, що потрапила в його організм. При отриманні смертельної дози (як правило, при прямому обприскуванні) комаха гине за 19-27 хвилин. Якщо клоп вночі пробігає по обробленої поверхні, то вже до ранку він може загинути, якщо забрудниться в великій кількості кошти.

В умовах експерименту руді і чорні таргани загинули через 22 хвилини після прямого обприскування робочим розчином Палача (2 флакона на 1 літр води). Після приміщення на оброблену і висохлу поверхню все таргани загинули через 2 години 34 хвилини. Дивіться випробування Палача в відео:

Аналогічним чином фентіон діє на всіх комах (тарганів, клопів, моль, мурах, жуків, чешуйниц), а також на кліщів (в тому числі пилових і павутинних), на мокриць, мухоловок, кивсяков, слимаків, павуків.

Чи може у комах виробитися стійкість до діючої речовини Палача?

Теоретично і у тарганів, і у постільних клопів може сформуватися резистентність до фентіон. Якщо це станеться, то на такі стійкі популяції засіб діяти не буде.

На сьогоднішній день невідомо популяцій тарганів і клопів, стійких до фентіон. Саме цим Палач відрізняється від більшості інших, не менш швидкодіючих препаратів.Якщо, наприклад, покупка кошти Гет або Raid — це своєрідна лотерея, оскільки до їх діючих речовин комахи можуть бути стійкі, то Палач гарантовано знищить комах при контакті. Отже, невдачі в виведенні тарганів або клопів Палачом можуть бути пов’язані або з неякісною обробкою, або з міграцією в приміщення нових комах.

Чи небезпечний фентіон для людини?

Офіційно фентіон відноситься до високотоксичних речовин, має 2 клас небезпеки для людини. Допустима добова доза його, що надходить в організм — 0,007 мг на кілограм маси тіла. Тобто для дорослої людини нешкідливі 0,35 мг кошти.

Практика показує, що при використанні респіратора обробка приміщення Палачом абсолютно безпечна для обробника. Якщо інші люди і домашніх тварин в квартирі відсутні, то така дезінсекція не заподіє нікому шкоди.

Отруєння фентіоном можливо при попаданні засобу в дихальні шляхи, на слизові оболонки і в травний тракт. Фактично вдихнути навіть без респіратора таку кількість аерозолю, яке призвело б до отруєння, складно.

Чим надійніше буде захист, тим менше ймовірність будь-яких небажаних наслідків.

При роботі з інсектицидами професійні дезінсектор завжди використовують засоби індивідуального захисту. У домашніх умовах при обробці Палачом досить респіратора, рукавичок і одягу з довгими рукавами.

Після осідання на поверхнях і висихання фентіон вже не представляє небезпеки для людини і домашніх тварин. Для максимальної безпеки ті поверхні, з якими люди стикаються найчастіше (дверні ручки, стільниці, стільці) після обробки і провітрювання приміщення варто протерти вологою ганчіркою. Ті поверхні, з якими люди не контактують, краще залишити невимитие на 2-3 тижні, щоб пробігають тут комахи продовжували труїтися.

За весь час, що Палач продається в магазинах і мережі Інтернет, невідомо жодного випадку серйозного отруєння засобом, що призвело б до необхідності госпіталізації.

Замовте Палач зараз і проведіть обробку від комах вже післязавтра (доставка 10 флаконів і більш по всій Україні безкоштовна)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 

Швидке замовлення Палача

© 2022 Палач - засіб від комах. Копіювання матеріалів сайту без активного посилання на джерело заборонено